Aukce pro Vítečka

20.05.2020

Úžasná Jana Zajícová doporučila našeho Vítečka do "projektu" Když aukce pomáhají. Jedná se o systém aukcí ve facebookové skupince KDYŽ AUKCE POMÁHAJÍ, kde byly a jsou postupně představovány příběhy hendikepovaných dětí. Účastníci vkládají předměty do aukcí, ostatní přihazují a vybrané penízky putují na transparentní účet konkrétního dítěte. Vybrané penízky se poté použijí na rehabilitace nebo nákup potřebných pomůcek. 

Víteček se aukcí účastnil v období od března do května. A i přes nelehkou dobu pandemie se nakonec vybralo neuvěřitelných 18 524 Kč!!! My jsme tak mohli rozšířit původní záměr nakoupit pomůcku Mravenčník z řad bObles. Díky aukcím jsme nakonec nakoupili velké množství pomůcek, ale i hraček pro rozvoj Vítečka. 

Když aukce pomáhají
Když aukce pomáhají

Naše dojmy? 

Dobrý večer všem, chtěli bychom Vám na závěr aukcí poděkovat. Vítečkovi se nakonec podařilo vybrat pro nás neuvěřitelných 18 524 Kč! Kromě pomůcky Mravenečníka, která stála na samém počátku aukcí jsme mohli Vítečkovi zakoupit i další věci, které věříme, že ho posunou zase o kus dál.

Vám patří OBROVSKÉ DÍKY. V první řadě chceme poděkovat Janě Zajícové, za to, že si na nás vzpomněla a Vítečka do aukcí nominovala a také Ivě Kny Havranové, která vše skvěle zorganizovala. Také děkujeme rodině a přátelům, kteří nám věnovali do aukcí spoustu věcí, které jsme mohli poslat dál do světa, takže se nebojte, že nám doma nic nezbylo:). 

Také děkujeme Vám, kteří jste také vybrali do aukcí své předměty, ale především těm, kteří v aukcích zvítězili a zaslali penízky Vítečkovi! Všichni jste se tak nesmazatelně zapsali do našeho příběhu a věřte, že kdykoliv s Vítečkem budeme věci z aukcí používat, vzpomeneme si! 

Moc nás těší Vaše pomoc, zvlášť s ohledem na situaci, která záhy po začátku aukcí vznikla. O to víc si ceníme Vaší účasti a toho, že Vám nebyl osud našeho syna lhostejný a chtěli jste mu pomoci. Navíc jsme se již před časem zavázali, že všechny pomůcky i hračky, které Vítek již nevyužije, věnujeme Rané péči a tím se Vaše pomoc v budoucnu dostane ještě dál! 

Navíc - někteří z Vás, se kterými jsem byla díky aukcím v kontaktu, již vědí, že věci, které se nepodařily vydražit u aukcí Vítečka, byly věnovány na pomoc dětem se SMA - Adámkovi a Oliverkovi, kterým se sice nakonec peníze z pojišťovny podařilo získat, ale i ty vybrané se určitě u nich neztratí. Takto jim bylo od nás věnováno 4415 Kč! Takže ještě jednou děkujeme. A pokud budete mít někdo chuť, čas a cestu přes Ústí nad Labem, rádi Vám poděkujeme i osobně. Mockrát děkujeme a už teď se těšíme na příběh dalšího dítka, kterému tento úžasný projekt pomůže! Přejeme všem pevné zdraví - Vám i Vaším rodinám. Víteček, maminka Zuzka a tatínek Lukáš