Letní benefiční koncert

08.09.2020

Andělé bez křídel se opět překonali a pro Vítečka uspořádali další z úžasných akcí - Letní benefiční koncert v děčínském kostele sv. Františka na Husově náměstí. A ačkoliv byl koncert plánován na pozdní večerní hodinu, kdy už běžně Vítečka ukládáme ke spánku, rádi jsme udělali z režimu výjimku a koncertu jsme se zúčastnili. 

První emoční nápor nás čekal hned u vstupu, když jsme si všimli, kolik členů rodiny a rodinných přátel nás přišlo podpořit. Úvodních slov se ujali kromě Kláry Hozákové, také Petra Nedvědová a pan farář František. Nám pod náporem emocí došla slova. 

Prostor dostaly hlavní hvězdy večera - Trio Markéty Stivínové (Markéta Stivínová, Jiří Sládek a Hana Fleková). Nádherný kostel zaplnily tóny Bachových či Dvořákových skladeb. Víteček z účinkujících nespustil oči. Po písničkách tleskal a především vydržel udržet pozornost po celou dobu koncertu. Za to si posléze vysloužil i pochvalu. 

Po koncertě jsme měli více prostoru se se všemi seznámit a poděkovat jim za jejich účast. Víteček je obdařil svými vděčnými úsměvy a od pana faráře se mu dokonce dostalo požehnání. Požehnán, ať je každý, kdo se na této naprosto jedinečné srdeční události podílel. Na Vítečkovi terapie se podařilo vybrat neuvěřitelných 9 430 Kč!