Průlezky FABER od Antonie & Emma s.r.o.

19.10.2020

Už jste četli naše dvě pohádky? Obě jsou naší srdeční záležitostí - Pohádka o Downově syndromu a o tom, jak Vítek k pomoci přišel. A i dnešní příběh se nese v duchu pohádky. V hlavní roli hrdina - firma Antonie & Emma  a náš Víteček. 


Kdo náš blog čte pravidelně tak ví, jaký význam má pro děti s DS cvičení a pohyb obecně. Různým terapiím a pomůckám je zde věnována podstatná část a svůj prostor dostávají i různé jiné vychytávky, na které narazíme, nebo nám jsou někým doporučeny. Naší pozornosti samozřejmě nemohli uniknout různé montessori houpačky, houpací prkna či prolézačky, které jsou v našich očích kouzelné předměty. Stanou se totiž zábavnými průvodci dětského světa, rozvíjí v nich obratnost, sílu i odhodlání. A především také vedou děti k pohybu v té nejlepší - zábavné podobě. 


Ztělesněním všeho výše zmíněného a pro nás tak podstatného, představují průlezky Faber. Narazili jsme na ně čistě náhodou, když jsme hledali inspiraci, jak Vítečkovi vylepšit jeho zcela nový pokojíček, na kterém poslední týdny pracujeme. Průlezky Faber pro nás byly a jsou zhmotněním naší dokonalé představy. Mít v pokojíčku u Vítka něco designově příjemného, ale především funkčního, praktického a mnohoúčelového. Trošku bojujeme s prostorem našeho bytu, ale to v případě průlezek Faber vůbec nehraje roli. Jejich praktičnost je naprosto jedinečná. 

Díly mohou být snadno přestavěny do několika variant. Víteček díky nim dostává možnost lézt, překonávat překážky, klouzat se, šplhat... Doma rázem máme všechny prvky dětského hřiště i tělocvičny. Vše je navíc skladné a prostor pokojíčku výrazně nenarušuje. 

A v čem je tento příběh skutečně pohádkový? 

Firma Antonie & Emma poskytla na nákup jejich nejprodávanější sady (FABER 13+) Vítečkovi slevu ve výši 50% a dokonce jeho zakázku upřednostnila tak, abychom mohli s Vítečkem cvičit za pomocí jejich průlezek co nejdříve. 

Z Vítečkova pokoje se tak díky ochotě, lidskému a vstřícnému přístupu firmy Antonie & Emma stává menší tělocvična, kde Vítek získá zábavnou formou mnoho sil bojovat se svými chromozomy navíc. Děkujeme mnohokrát!